Skleněný program - Skleněné dveře

Dveře do zárubně
Celoskleněná dveřní křídla je možné libovolně kombinovat jak do zárubní, již osazených, tak jako celkový prvek s možností volby zárubně v obložkovém provedení nebo jako hliníkový rám křídla.

Kyvné dveře
Celoskleněná dveřní křídla dokonale zachová světlo a v případě mléčného nebo barevného skla vytvoří optické oddělení. Zároveň díky použití kaleného skla vylučuje možnost poranění při případném rozbití. Kyvná dveřní křídla je možné komponovat v mnoha variantách jako součást skleněné stěny s dorazem nebo oboustranná, popřípadě osazená zámkem nebo elektrozámkem.

Posuvné dveře
Díky použití kvalitního kování je jejich chod tichý a ovládání nepřekonatelně lehké. Samotný posuvný mechanismus je možné schovat do stropní konstrukce a vytvořit tak přirozeně čisté řešení. Dveřní křídlo je možné dodat čiré a mléčné, ( které Vám dokonale rozptýlí světlo), stejně jako v dalších barevných odstínech, jak skla tak kování.


 

Skleněný program - Skleněné stěny

Skleněná dělicí příčka je soustava pevných, otvíracích nebo posuvných elementů. Vhodnou kombinací různých barevných skel a čirého zasklení, které je navíc možné ohýbat, dosáhnete velmi atraktivního vzhledu Vašeho interiéru. Při požadavku na zvukovou izolaci je možná kombinace jednoduchého nebo dvojitého zasklení.

sklenene_steny

Posuvné horizontální stěny
Shrnovací stěny Vám umožní jednoduché předělení prostoru s možností osazení dveřního křídla do libovolné pozice stěny. Skleněnou stěnu je možné velmi snadnou manipulací shrnout do určeného prostoru. 

Obklad stěn
Jsou neocenitelné jako samostatný prvek kuchyňské linky nebo stěny sprchového koutu je barevné sklo, nejen pro jeho jedinečný design. Široká škála barev, s možností přizpůsobení skla Vám dává rozsáhlé možnosti využití.

Fasádní zasklení
Strukturální a izolační zasklení fasád je pro svoje možnosti stále oblíbenější řešení exteriéru stavby.